search menu
play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
play_arrow

videoMseminer

Bütün İNSAN’a Yolculuk (videoM)

İnsanlık Güneşi VAKFI 14 Mart 2024


Background

İnsanlık Üniversitesi* Seminerleri

Saygıdeğer Psikoterapist Dr. Ümit AKÇAKAYA’nın semineri;

Bilgelik Güneşi Derneği ve İnsanlık Güneşi Vakfı‘nın ortak projesi olan İNSANLIK ÜNİVERSİTESİ‘nin 23 Şubat 2024’te düzenlediği “Carl Gustav JUNG’a göre Bütünleşme Süreci ve Bütün İNSAN’a Yolculuk” seminerini (yukarıdaki oynat > düğmesine basarak) dinleyebilir veya seminerin videosunu (aşağıdaki oynat > düğmesine basarak) izleyebilirsiniz.

Psikoterapist Dr. Ümit AKÇAKAYA
‘Bütün İNSAN’a Yolculuk’ – 23 Şubat 2024

BİLGELİK GÜNEŞİ DERNEĞİ – İNSANLIK GÜNEŞİ VAKFI

Psikoterapist Dr. Ümit AKÇAKAYA Kimdir?

  • Boğaziçi Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden onur belgesi ile mezun olmuştur.
  • İstanbul’da çeşitli danışmanlık merkezleri ve kolejlerde psikolojik danışmanlık yapmış ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde “Uygulamalı Psikoloji” alanında yüksek lisans ve Psikoterapi Enstitüsü’nde üç yıl süren “Bütüncül Psikoterapi” eğitimini tamamladıktan sonra “Bütüncül Psikoterapist” unvanını almıştır.
  • Jungian Terapist Prof. Dr. İsmail Ersevim’den bireysel analiz ve süpervizyonlar almıştır.
  • Ege Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, “Kişilerarası İletişim” bölümünde ‘Carl Gustav Jung’un Analitik Psikoloji kuramı ve Joseph Campbell’ın Kahramanın Sonsuz Yolculuğu’ doktora teziyle Doktorasını tamamlamıştır.
  • Jungian Psikanalist Dr. Avi Cohen Bar’dan ICF Onaylı Uluslararası geçerliliği olan Jungian Coach (Insensive Coaching Training of 99 ICF ACSTH Hours) sertifikası bulunmaktadır.
  • Carl Gustav Jung’un Analitik Psikoloji temelli herkese açık online “İçe Bakış & Uyanış Atölyesi ve “Kahramanın Sonsuz Yolculuğu & Arketipsel Sembolojisi” konularında  grup atölyeleri ve ruh sağlığı profesyonellerine yönelik “Jungian Psikoterapi” online eğitimleri vermektedir. Ayrıca yetişkinlere yönelik Jungian online psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.
  • Kişilik yapılanmaları anlattığı “UYANIŞ – KİŞİLİĞİN GİZİL KODLARI”, ruhsal bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiren danışanlarının öykülerine yer verdiği “DÖNÜŞÜM KİTABI”ve “ÖZGÜR RUHLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK”, “KAYIP KENDİLİĞİN İZİNDE – KAHRAMANIN YOLCULUĞU” isimli dört adet kitabı bulunmaktadır.


Etiketler: .

Önceki episode

Yorum göndermek

Bu iletinin şu anda hiç yorumu yok.

Cevap bırakın